Gizlilik Politikamız


Eskiden tüp bebek tedavisi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olunmadığı için, yöntem diğer hastalıklarda kullanılan bir tedavi yöntemi olarak görülmemekteydi. Hatta bir çok insan tüp bebek tedavisinde sadece anne adayının kendi yumurtasının ve sadece baba adayının sperminin kullanıldığı konusunda bile kuşkular besliyordu. Bu yüzden mecbur kalıp bu tedavi yöntemini kullandıklarının çevreleri tarafından bilinmesinden çok çekiniyorlardı. 


Bugün bu yanlış inanış büyük ölçüde ortadan kalkmış durumda. Teknolojinin kullanımının artması, kültürümüzün yaşama ve olaylara bakışı genişledikçe, bir çok çift bu yöntem sayesinde bebek özlemlerini gideriyorlar. Bir çok insan tıbbın ve medeniyetin nimetlerinden her konuda olduğu gibi bu konuda da gücü yettiğince yararlanıyor. 


Tedavileri hakkında çevreleriyle konuşuyorlar, danışıyorlar, paylaşıyorlar. Bebekleriyle ziyaretimize geliyorlar. Hatta sosyal medyada bebeklerinin, çocuklarının doğum günü resimlerini paylaşırken bizden söz ediyorlar. Teşekkür ediyorlar... Seviniyoruz, mutlu oluyoruz...


Yine de, siz özel hayatının bir parçası olarak tedavisinin bilinmesini istemiyor olabilirsiniz. Biz de bunu iyi bilir ve anlayışla karşılarız. Tedavinize başlarken bu talebinizi özellikle belirtebilirsiniz. Biz de tanıdıklarınızla tesadüfen de olsa karşılaşmamanız için ayrıca özen gösteririz.


Herhangi bir yerde hastalarımızla karşılaştığımızda tanışlık veren, yanımıza gelen, karşıdan gülümseyen olursa memnun olur seviniriz. Ama, yukarıdaki nedenlerle, siz bizi görmezseniz, biz sizi zaten tanımıyoruz :-)Aramızda...